תהליך העבודה

תהליך העבודה בעיצוב פנים הוא דו שיח צמוד ביני ובינכם, אשר מביא לקדמת הבמה קודם כל את הרצונות והבנת הצרכים, ומשלב אותם בידע המקצועי שלי.

פנו עכשיו לקביעת פגישת היכרות:
052-8949175

אז יצאנו לדרך...

לאחר פגישה ראשונית ותאום ציפיות, אני מתחילה את תהליך התכנון. אני מקפידה במסגרת התהליך התכנוני של החלל להמחיש באופן חזותי מספר אופציות לקונספט שעליו יהיה מושתת תכנון ועיצוב החלל.

באמצעות קולאז', אמחיש את הסגנון, שילוב החומרים, סולם הצבעים והטקסטורות שלפיו נתכנן יחד את החלל. לאחר בחירת הסקיצה הנבחרת נמשיך לתוכניות העבודה ובחירת אנשי מקצוע. אלווה אתכם יד ביד לאורך התהליך והבחירות השונות: מדידה, תכנון, ייעוץ וליווי, בחירת אנשי מקצוע ובחירת ריהוט, צבע ואבזור משלים, זאת תוך כדי מענה זמין ומקצועי.

תהליכי התכנון והעיצוב שזורים זה בזה וכדי להגשים את החלום העיצובי הכולל, חשוב הן לתכנן ולעצב באופן פונקציונאלי המתמזג  ומשלים את העיצוב והאסתטיקה שיבואו אל תוך החלל. 

אשמח לשמוע מכם...

אם אתם עומדים בפני שיפוץ, או חולמים על מראה חדש לבית או למשרד, אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום למציאות. בפגישת הייעוץ הראשונה נחשוב יחד על הצרכים והרצונות שלכם בעיצוב החלל, והדרך הנכונה ביותר לממש אותם. 

יצירת קשר