פיקוח בנייה בצפון

קרן מספקת שירותי פיקוח בנייה, משלב התכנון ועד שלב המפתח.
ניסיון עשיר בפיקוח ברמה הגבוהה ביותר.

פנו עכשיו לקביעת פגישת היכרות:
052-8949175

פיקוח בנייה בצפון

פיקוח בנייה- קבלן לא מספיק?

בעידן בו ענף הבנייה הפך לאחד הענפים המשפיעים והמתרחבים בארץ, ובנוסף ההתפתחויות הטכנולוגיות והשינויים בתפיסת המבנה בזמן המודרני, הפכו את מפקח הבנייה לבעל חשיבות. אז למה בעצם צריך מפקח/ת?

מפקח/ת בניה זהו שירות שמתחיל מהרגע שנסתיימו התכניות וניתן לעלות לקרקע ולהתחיל בבנייה. כמעצבת פנים ומפקחת אקדם ואומר שהשילוב של כובע המפקחת עוד בשלב תכנון הבית יעזרו להיות במסגרת תקציב נכונה ומתאימה ללקוחות ולא להגיע למצב שהתכנון "גדול" על הלקוחות ובכך יקר להם.

תפקידו של המפקח/ת הוא לעמוד את התקציבים לכל שלב בפרוייקט ולעמוד את התקציב הכולל גם כן. ליצור הסכמי עבודה מול אנשי המקצוע לאורך התהליך, למנוע ליקויים ולדעת לנהל אותם מול אנשי המקצוע בעת הצורך. ליצור התנהלות שהיא בזרימה, בה כל בעל מקצוע נכנס בזמן לשלב שלו ומכין את הבית לשלב שאחריו.

כמעצבת פנים יש לי את הידע הנרחב וההסתכלות הכוללת בזמן הפיקוח. 2 המקצועות מתמזגים אצלי יחד. העין שלי כמעצבת המתכננת את מערכות הבית כגון אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר וכו', הבנת התכניות ובדיקתם בשטח בזמן הביצוע הוא יתרון עצום.

אז עם אתם חושבים על שיפוץ או בניית בית ואתם בשלבים התחלתיים, מזמינה אתכם לקבוע איתי פגישה על קפה, מבטיחה שתצאו ממנה עם הרבה ידע והכוונה לתחילת המסע שלכם.

אשמח לשמוע מכם...

052-8949175

יצירת קשר