עיצוב משרדים וחללים מסחריים

עיצוב משרדים וחללים ציבוריים, מתוכנן ומעוצב לפי הדרישות שיתאימו להגדרות השיווקיות של העסק. חשוב להבין כי העיצוב וכמובן התכנון משרת לא רק את העסק עצמו, אלה את הלקוחות אשר באים אליו, לקוחות שצריכים להרגיש כי הגיעו למקום הנכון לצורך השירות הנכון.

בסטודיו עיצוב קרן שנער מתמחים בעיצוב לעסקים - חנויות, משרדים וחלל מסחרי, תוך דגש על פונקציונליות והתאמה בין צרכי הלקוח לנוחות העסק.

פנו עכשיו לקביעת פגישת היכרות:
052-8949175

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים וחללים ציבוריים מתוכנן ומעוצב לפי הדרישות שיתאימו להגדרות השיווקיות של העסק. חשוב להבין כי התכנון והעיצוב משרת לא רק את העסק עצמו אלא גם את הלקוחות שבאים אליו ונהנים משירותיו. לקוחות צריכים להרגיש כי הגיעו למקום הנכון לצורך השירות הנכון.

אין ספק שבמקום בו אנו מבלים רבות משעות היום, צריך להיות נעים ומותאם כך שתהיה סביבת עבודה פרודוקטיבית ונעימה כאחד. עיצוב נכון ומותאם רק יתרום להצלחת העסק ולפוריותו.

מבחינה טכנית חשוב שתכנון חלל העבודה יהיה בעל עיצוב מקורי וייחודי לאופי המקום ולכן חלוקת החלל, תכנון המערכות הנדרשות בו וכן גם העיצוב הכולל: שימוש בצבע, בריהוט, באבזור ובחומרים חדישים הוא מכלול חשוב לעיצוב המקום. ככל שהמקום יהיה מותאם ומעוצב, כך מכלול האנשים שמשתמשים בוא ייהנה מכך, בין עם זה אתם בעלי העסק, העובדים שלכם שייהנו להגיע לעבודה כל בוקר וכמובן הלקוחות שלכם - שבטוח לא ישכחו היכן ומה היתה מטרת הביקור.

אשמח לשמוע מכם...

אם אתם עומדים בפני שיפוץ, או חולמים על מראה חדש לבית או למשרד, אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום למציאות. בפגישת הייעוץ הראשונה נחשוב יחד על הצרכים והרצונות שלכם בעיצוב החלל, והדרך הנכונה ביותר לממש אותם. 

יצירת קשר