הום סטיילינג -
Home Styling

סטיילינג לבית מכוון לפי טעמכם ורצונותיכם. יחד נוכל להתמקד בסגנון הרצוי וע"י כך נאפיין אותו בבחירת צבעים, ריהוט, איבזור וכד'.

עיצוב Home Styling משמעותו הלבשת הבית בריהוט ואיבזור תוך כדי מתן פתרונות תכנוניים ופרקטיים לחלל נקי ומעוצב.

פנו עכשיו לקביעת פגישת היכרות:
052-8949175

הום סטיילינג

הום סטיילינג - או בעברית "הלבשת הבית"-  הוא מונח שהתגבש בשנים האחרונות בעקבות הרצון של כולנו לבית "מעוצב", בית שמשקף אותנו, את האנשים שגרים בו, בית שנתפרה לו חליפה מחויטת ומותאמת רק לו ומראה את "יצירת האמנות" כמשהו ייחודי למשפחה, למשרד וכו'...

בשונה מעיצוב פנים המתעסק בכלל מערכות הבית ותכנון מאפס (שבירת קירות, תכנון אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר וכו'), הום סטיילינג דורש התבוננות כוללת של החלל הקיים כמצב נתון ועיצובו באופן מדויק ע"י בניית קונספט עיצובי וייחודי לבני המקום. הלבשת החלל על ידי שימוש נכון בצבעים, התאמתם לריהוט נכון ומיקומו, שימוש באבזור, יצירות אומנות, שטיחים, טפטים וחומרי עיצוב שונים וכל דבר שהוא אפילו אישי ובעל ערך לבני הבית; והכנסתו לתוכן המעוצב בצורה מושלמת והרמונית, כך שייווצר חלל שכולו מדבר ומשקף את לקוחותיו.

הום סטיילינג מתאים לכל אחד, בין אם אתם מרגישים שעיצוב פנים כולל לא מתאים למסגרת התקציב, ובין אם בא לכם לחדש את הבית ולרענן את האווירה - אתם מוזמנים להתקשר...

בפגישת הום סטיילינג אוכל לתת לכם הנחיות ברורות על איך לסדר נכון את החלל, היכן לבצע רכישות נבונות לפרטי ריהוט ואבזור ואיזה צבעי פלטה הכי נכונים לכם ולטעמכם. כמובן שליווי לאורך הדרך אל העיצוב האופטימלי לא נפסק שם, אוכל להתלוות אליכם לסבב חנויות כאשר אנחנו ממוקדי מטרה, יודעים מה הצרכים ויודעים לאיזה יעד אנחנו רוצים להגיע.

אשמח לשמוע מכם...

אם אתם עומדים בפני שיפוץ, או חולמים על מראה חדש לבית או למשרד, אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום למציאות. בפגישת הייעוץ הראשונה נחשוב יחד על הצרכים והרצונות שלכם בעיצוב החלל, והדרך הנכונה ביותר לממש אותם. 

יצירת קשר