קצת עליי...

קרן שנער, מעצבת פנים, נשואה ואמא. 

בעלת ניסיון של 10 שנים בתחום.

בוגרת החוג לעיצוב פנים - המסלול האקדמי המכללה למנהל.

פנו עכשיו לקביעת פגישת היכרות:
052-8949175

האני מאמין שלי...

קרן שנער עיצוב פניםבית הוא המקום בו אנו מתעוררים ליום חדש, אליו אנחנו חוזרים מדי ערב, ובתוכו אנו מחפשים את החום, הנוחות, המשפחתיות והביתיות. לכל אחד יש את החלל/אזור האהוב עליו ואת הרהיט/אביזר ספציפי שעליו הוא מתרפק למול הטלויזיה או למול איזה ספר טוב. אני מאמינה כי תהליך התכנון והעיצוב משלב בתוכו הבנה של הצרכים והחלומות שלנו; ובנוסף ולא פחות חשוב מכך הוא גודל החלל וגודל התקציב שלפיו ניתן להעניק לכל מקום את העיצוב הייחודי, חלומי ופונקציונאלי שלו.

פרויקט מוצלח הוא פרויקט שמעמיד את בעלי הבית, המשרד או המסעדה במרכז, מבין את רצונותיהם ואורח חייהם ושואף להגיע לעיצוב נוח ואסתטי למען איכות חיים ואווירה הרמונית בחלל. כמעצבת פנים כל פרויקט הוא מרגש ומסקרן כאחד, כל פרויקט מקבל את מלוא תשומת הלב וההשקעה בפרטים. 

המטרה בכל פרויקט היא להיות קשובה לצרכים, והן לטעם האישי של הלקוח. כל עיצוב ותכנון של פרויקט חדש הוא מרגש. לחשוב ולהסתכל דרך עיניי הלקוח וליצור בעקבות כך את העיצוב המושלם האינדיבידואלי הייחודי לו עד הפרט האחרון.

בסטודיו נעזור לכם להגשים את חלום הבית / משרד / מסעדה שלכם, זאת תוך כדי הבנת הצרכים והחלומות גם יחד. תהליך התכנון והעיצוב נעשה בהקשבה ומקצועיות רבה, וזאת תוך כדי שימת דגש על הפרטים הקטנים, המאוויים וכמובן התקציב.

נעבור יחד תהליך המתחיל בקונספט עיצובי ונתרגם אותו למציאות חיה ובועטת באמצעות הכנת תכניות עבודה, בחירה ושילוב אנשי מקצוע, בחירת חומרי גמר ועד לחלל הסופי והמיוחל.

לכם יש את החלום, לי יש את הידע - אז בואו נהפוך את החלום למציאות ביחד, כך שהחלל הנבחר יהיה החלל הנכון והאופטימלי בשבילכם. משום שזה מה שנוצר כאשר אסתטיקה וחומר נפגשים.

אשמח לשמוע מכם...

אם אתם עומדים בפני שיפוץ, או חולמים על מראה חדש לבית או למשרד, אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום למציאות. בפגישת הייעוץ הראשונה נחשוב יחד על הצרכים והרצונות שלכם בעיצוב החלל, והדרך הנכונה ביותר לממש אותם. 

יצירת קשר